для мережевого обладнання, для відеоспостереження, для робочих станцій, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1000 Вт, 1000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 160-294 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 4, LCD - дисплей, 448 x 85.5 x 438 мм, 19.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.6 кг |
| Вхідна напруга | 160-294 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 4 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;USB |
| Кількість вихідних розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Призначення | для відеоспостереження;для мережевого обладнання;для робочих станцій;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 1 кВт;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний;монтуємий в стійку |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 729 ₴



