12 В, 7 Аг, Клемы - T1/T2, гелева, 151 x 65 x 94 мм, 2.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7 Аг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | гелева |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 x 65 x 94 мм |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | T1/T2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴





