Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - 200 Om до 200 MOm, від 2 нФ до 2000 мкФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | від 2 нФ до 2000 мкФ |
| Вага | 206 г |
| Гарантія | 12 |
| Змінний струм | 200 мкА до 10A |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга змінного струму | 200 мV до 600V |
| Напруга постійного струму | 200 мV до 600V |
| Опір | 200 Om до 200 MOm |
| Постійний струм | 200 мкА до 10A |
| Тип батареї | 2 х ААА |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴





