Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.4", Тип матриці - Transflective MIP, Роздільна здатність - 280 х 280, Вбудована пам'ять - 32 ГБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 36 днів, 51 мм, Вага - 63 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Матеріал ремінця | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вага | 63 г |
| Висота корпусу | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;альтиметр;барометр;гіроскоп;компас;крокомір;пульсометр;термометр |
| Діагональ екрана | 1.4" |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | ANT+;Bluetooth;Wi-Fi |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Навігація | GPS |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | MMS;SMS;виклики;електронна пошта;нагадування;події календаря;соціальні мережі |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Роздільна здатність | 280 х 280 |
| Розмір корпусу | 51 мм |
| Рівень захисту | 10ATM |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | Transflective MIP |
| Рівень водостійкості | від води |
| Форма годинника | круглі |
| Ширина корпусу | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 782 ₴








