Lenovo LOQ 15IAX9 — ігровий ноутбук з чудовим поєднанням хорошої потужності та елегантного дизайну. Створений для того, щоб забезпечити надзвичайний ігровий процес, і водночас дозволить з легкістю впоратися з важкими задачами.
Пориньте у приголомшливе зображення на 15,6-дюймовому дисплеї з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення 144 Гц. Повне охоплення sRGB покращує кольори, а технологія NVIDIA G-SYNC мінімізує проблеми з екраном, забезпечуючи приголомшливу чіткість і яскравість зображення.
Модель оснащена процесором Intel Core i5-12450HX для швидкої та плавної роботи всієї системи. Разом з оперативною пам'яттю DDR5 та містким внутрішнім SSD-накопичувачем ноутбук гарантуватиме високий рівень продуктивності. Дискретна відеокарта Intel Arc A530M забезпечить значний стрибок у продуктивності, завдяки DLSS 3 на основі штучного інтелекту допоможе створити реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Насолоджуйтеся плавним ігровим процесом і багатозадачністю ноутбука Lenovo LOQ 15IAX9 завдяки передовим технологіям Lenovo AI Engine+ на основі чипа LA1 AI. Особлива конструкція моделі зі спеціальним термокамерним дизайном, створеним спеціально для геймерів, гарантує оптимальне охолодження пристрою, надаючи додаткову потужність та знижуючи температуру компонентів.
Завдяки продуманому розташуванню портів LOQ 15IAX9 забезпечує безперебійне підключення для ігор, навчання або потокового передавання даних. Ноутбук також оснащений камерою з високою роздільною здатністю, а вбудована технологія Nahimic Audio від SteelSeries створена для захопливого відтворення 3D-аудіо, яке покращить враження від гри.
Lenovo LOQ 15IAX9 — ноутбук, з яким ви зможете підкорити світ віртуальної реальності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450HX (3.1 - 4.4 ГГц) |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Об`єм відеопам'яті | 4000 GB |
| Графічний чіпсет | Intel Arc A530M |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Гарантійний термін | 12 |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Оптичний привод | No ODD |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Висота | 24 мм |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Глибина | 260 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип покриття екрана | матова |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
- Ціна: 31 338 ₴










