Процесори Intel Core 12-го покоління. Крім продуктивності
Новітня гібридна архітектура Intel у поєднанні з провідними в галузі функціями забезпечує неперевершені ігрові можливості. Транслюйте, створюйте і змагайтеся на найвищому рівні - процесори Intel Core 12-го покоління виводять ваш ігровий процес за межі продуктивності, даючи вам можливість робити все це.
Відкрийте для себе ігри зі штучним інтелектом
Дізнайтеся, якої потужної ігрової продуктивності можна досягти з революційним процесором Lenovo AI Engine+, оснащеним чипом Lenovo LA1 AI. Цей передовий рушій являє собою інтелектуальну, точно налаштовану систему, яка використовує датчики для поліпшення вашого ігрового процесу і дає вам перевагу перед конкурентами. Виділений перемикач MUX з NVIDIA Advanced Optimus виводить речі на новий рівень, автоматично зменшуючи затримку, оптимізуючи час роботи від батареї та підвищуючи FPS. А технологія Smart Engine аналізує дані та метрики, щоб ви завжди були на висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450HX (3.1 - 4.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 260 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 40 581 ₴










