Поєднання швидкості та тривалого часу автономної роботи завдяки процесорам AMD Ryzen
Оціни переваги високої швидкості та тривалого часу роботи від акумулятора завдяки процесорам AMD Ryzen. Отримай всю необхідну потужність, не поступаючись тривалістю автономної роботи.
Оціни переваги високої швидкості та тривалого часу роботи від акумулятора завдяки процесорам AMD Ryzen. Отримай всю необхідну потужність, не поступаючись тривалістю автономної роботи.
Готовий до будь-яких викликів
Завдяки елегантному та мінімалістичному корпусу ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 забезпечує практичність, простоту та зручність використання. Ноутбук оснащений широким набором портів, фірмовою ігровою задньою панеллю вводу/виводу для легкого доступу та вбудованою веб-камерою з електронною шторкою, тому він має все необхідне для підключення та створення преміального контенту. Корпус доступний у кольорі "Storm Grey" та має логотип Lenovo LOQ на кришці. Створений відповідно до суворих військових стандартів США MIL-STD-810H, цей ноутбук надзвичайно міцний і готовий до будь-яких викликів.
Ігрова аудіосистема Nahimic Audio by SteelSeries
Переходь на якісно новий рівень звучання з аудіосистемою Nahimic by SteelSeries, створеною спеціально для геймерів. Насолоджуйся неперевершеним 3D-звуком з ефектом занурення та високою якістю аудіозв'язку з іншими членами команди. Технології Nahimic дозволяють поціновувачам комп'ютерних ігор легко та просто зводити та транслювати потокове аудіо на рівні професійних стримерів. З Nahimic ти не просто гратимеш в ігри, а проживатимеш їх.
Завдяки елегантному та мінімалістичному корпусу ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 забезпечує практичність, простоту та зручність використання. Ноутбук оснащений широким набором портів, фірмовою ігровою задньою панеллю вводу/виводу для легкого доступу та вбудованою веб-камерою з електронною шторкою, тому він має все необхідне для підключення та створення преміального контенту. Корпус доступний у кольорі "Storm Grey" та має логотип Lenovo LOQ на кришці. Створений відповідно до суворих військових стандартів США MIL-STD-810H, цей ноутбук надзвичайно міцний і готовий до будь-яких викликів.
Ігрова аудіосистема Nahimic Audio by SteelSeries
Переходь на якісно новий рівень звучання з аудіосистемою Nahimic by SteelSeries, створеною спеціально для геймерів. Насолоджуйся неперевершеним 3D-звуком з ефектом занурення та високою якістю аудіозв'язку з іншими членами команди. Технології Nahimic дозволяють поціновувачам комп'ютерних ігор легко та просто зводити та транслювати потокове аудіо на рівні професійних стримерів. З Nahimic ти не просто гратимеш в ігри, а проживатимеш їх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7235HS ( 4.2 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.6 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 265 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 362 ₴










