Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 — стильний ноутбук-трансформер, який пропонує високу продуктивність та зручність використання. Цей девайс має сучасний дизайн і надійну конструкцію, що робить його ідеальним партнером для щоденної роботи та розваг.
Зануртеся у світ яскравих емоцій і захопливих пригод завдяки 14-дюймовому Multi-touch дисплею з роздільною здатністю 1920x1200. Кожна деталь зображення стає живою, кольори розквітають яскравіше, а технологія TÜV Low Blue Light допомагає знизити рівень синього світла, зменшуючи навантаження на очі.
Потужний процесор Intel Core i5-13420H з достатніми обсягами швидкісної оперативної пам'яті DDR5 та містким SSD-накопичувачем дасть змогу запускати програми з блискавичною швидкістю, без перебоїв у роботі та миттєвим доступом до всієї необхідної інформації. Інтегрована відеокарта Intel UHD Graphics забезпечить дивовижні візуальні ефекти та плавний перебіг графіки. Також модель оснащена потужною системою охолодження, яка впорається з багатьма ресурсомісткими завданнями й запобігатиме перегріву.
Ideapad IdeaPad 5 має великий сенсорний тачпад для точної навігації та зручну клавіатуру з приємним тактильним відгуком та підсвіткою. Два фронтальних динаміки з підтримкою технології Dolby Audio забезпечують виняткову якість звуку під час перегляду фільмів та прослуховування музики. А вебкамера з роздільною здатністю FHD і підтримкою технології розпізнавання обличчя гарантуватиме безпечний вхід до системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (4.6 Гц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сенсорний екран;сканер відбитків пальців;українська клавіат |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 33 181 ₴










