Створено для комбінованих стилів роботи
Витончений і компактний дизайн для легкої мобільності, інструменти спільної роботи для підвищення продуктивності команди.
Ефективна робота щодня
Насолоджуйтеся високою продуктивністю завдяки новітнім процесорам Intel і відеокарті, тривалому часу автономної роботи та твердотільному накопичувачу.
Захищено з HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business гарантує апаратно посилений, завжди активний і надійний захист.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233.9 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 299 ₴






