Ведіть курс на візуальну пригоду з поліпшеним 16-дюймовим екраном. Переглядайте улюблений контент із меншими рамками для більшої якості перегляду. Великий екран із насиченими візуальними ефектами дає змогу повністю зануритися в улюблені проєкти та розваги.
Задайте курс у візуальній пригоді з поліпшеним 16-дюймовим екраном
Переглядайте улюблений контент із меншими рамками, які забезпечують чіткіше зображення та насиченіші візуальні ефекти на великому екрані.
Кожен день ламає нові горизонти творчості
Підвищіть продуктивність із процесором Intel, технологією швидкого заряджання HP Fast Charge, великою сенсорною панеллю та розширеною лінійкою портів.
Обмінюйтеся проектами, де б ви не знаходилися
ІЧ-камера Full HD з функцією розпізнавання обличчя та шторкою вручну дає змогу вам втілювати свої творіння та ідеї.
Грай без компромісів. Досягай більшого завдяки високопродуктивним процесорам Intel Core Ultra.
Оптимізація продуктивності та нові функції відкривають шлях до нових звершень у грі та в роботі. Процесори Intel Core дадуть змогу грати в найсучасніші ігри та працювати ефективніше.
Графічний адаптер Intel
Вбудована графічна карта Intel Arc дає змогу ШІ надає розширені можливості для творчості та ігрового процесу. Оцініть високу продуктивність, необхідну для прискореної творчості, і незабутні відчуття від ігор із високою роздільною здатністю навіть у дорозі.
Придушення мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming керування яскравістю здійснюється шляхом регулювання прямого струму замість традиційної циклічної зміни підсвітки, що дає змогу усунути мерехтіння екрана для комфортнішого перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Блакитний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 357 мм |
| Вага | 1.77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 59 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Audio Boost |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 254 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP Pavilion |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 32 999 ₴





