Красиво та світло
Ноутбук HP 255 відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85 відсотків.
Створений для роботи та готовий до розваг
Виконуйте проекти за допомогою потужного процесора AMD, швидкої пам'яті та сховища.
Бути видимим і чутним із ясністю
Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумоподавленню на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів.
Багатоядерний процесор AMD Ryzen 7000
Отримайте ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та економічності з процесором AMD Ryzen 7000 для плавного та надійного виконання безлічі робочих завдань за допомогою кількох обчислювальних ядер.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність комп'ютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання у густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7330U (2.3 - 4.3 GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | SVA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 255 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 15 199 ₴





