HP 17-cn40 — універсальний ноутбук від перевіреного бренду. Ідеальне рішення для заміни стаціонарного домашнього ПК чи оснащення офісного робочого місця. Пристрій поєднує і продуктивну начинку, і лаконічний дизайн, який легко інтегрується у будь-який простір.
Ця модель оснащена 17,3-дюймовим екраном з високою роздільною здатністю, який стане надійним помічником для роботи з великими таблицями, діаграмами, масивами даних. А завдяки HP True Vision FHD із системою тимчасового шумозаглушення, вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами та чудовою якістю зображення навіть при поганому освітленні відеосеанс буде максимально наближений до живого спілкування.
Процесор Intel Core та хороші запаси оперативної пам'яті дозволять швидше впоратися з повсякденними завданнями. А високошвидкісне підключення Wi-Fi 802.11ax та SSD-накопичувач великої місткості дозволять з легкістю працювати у багатозадачному режимі.
Клавіатура пристрою виконана в ергономічній конструкції, має цифровий блок, який спростить роботу з таблицями Excel, розрахунками та документообігом. Зручна збільшена сенсорна панель та широкий набір інтерфейсів забезпечують свободу використання, а також комфорт під час роботи.
У дизайні ноутбук приваблює лаконічністю, яка підкреслює надійність бренду. Глянцевий логотип на кришці нагадує підпис майстра, який відмітив свій черговий мистецький витвір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400.7 мм |
| Вага | 2.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 257.8 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 17 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'я |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 31 187 ₴





