Dell Latitude 5440 — високопродуктивний ноутбук, призначений для вимогливих користувачів, які шукають надійне рішення для роботи та розваг.
Завдяки 14-дюймовому FHD дисплею ви отримуєте яскраве та чітке зображення з високою деталізацією. Цей дисплей ідеально підходить для роботи з документами, перегляду мультимедійного контенту та вебсерфінгу.
Dell Latitude 5440 працює на базі продуктивного процесора Intel Core i7-1355U з 16 ГБ оперативної пам'яті та 512 ГБ SSD-накопичувача. Така конфігурація дозволить працювати в режимі багатозадачності, без проблем зберігати презентації, фотографії, необхідну документацію. Ноутбук швидкий і плавний в роботі, тому з ним буде легко виконувати робочі завдання та відпочивати з насолодою.
Пристрій підтримує низку популярних портів, які забезпечать підключення необхідних аксесуарів, накопичувачів тощо. За допомогою стандарту Wi-Fi 802.11ax ви матиме швидке з'єднання з мережею для ефективної роботи без гальмувань.
Вбудований мікрофон і вебкамера надають зручність для відвідування онлайн-лекцій, участі у відеоконференціях та нарадах. Це дозволяє вам легко спілкуватися та співпрацювати з іншими користувачами навіть на відстані.
Тонкий стильний корпус у сріблястому кольорі додає ноутбуку сучасний вигляд і підкреслює його професійний характер. Завдяки компактним розмірам і вазі 1.39 кг його зручно брати з собою у відрядження, подорожі чи в коворкінг.
Dell Latitude 5440 — відмінний вибір для широкого спектра використання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 321.4 мм |
| Вага | 1.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 54 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);Smart Card;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 212 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Latitude |
| Також шукають | 2023 року;для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабу |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 54 108 ₴








