ASUS ProArt P16 H7606 — потужний ноутбук, який стане вашим найкращим творчим компаньйоном під час роботи навіть у дорозі. Його сенсорний екран забезпечує високу точність кольору, а універсальні порти вводу/виводу дозволять підключати необхідні периферійні пристрої. Завдяки розширеним функціям штучного інтелекту, міцності військового класу та довговічній батареї ProArt P16 перетворює будь-яке середовище у творчу студію.
Ця модель оснащена сенсорним екраном ASUS Lumina OLED з роздільною здатністю 4K, що покращить будь-які проєкти завдяки яскравим кольорам і чітким деталям. Цей адаптивний екран автоматично налаштовується відповідно до змін яскравості навколишнього середовища та колірної температури, пропонує плавне зображення, забезпечує настроювані візуальні ефекти, а також має вбудований захист очей.
Центральний процесор AMD Ryzen AI 9 HX 370 забезпечує підвищену ефективність за допомогою вбудованих технологій ШІ. NPU на основі AMD Ryzen AI прискорює виконання завдань, керованих штучним інтелектом, оптимізує такі процеси як перетворення голосових даних у текст, автоматичне кадрування й визначення точок редагування тощо. А відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070 з візуальними ефектами, можливістю кодування з прискоренням RTX, швидшим рендерингом відео у форматі 4K, більш плавним відтворенням, редагуванням відео в реальному часі та 3D-дизайном дозволить відкрити унікальні можливості ШІ та розширить можливості для самовираження
Технологія охолодження Ambient Cooling забезпечує високу продуктивність без шуму. Три вентилятори з непомітною конструкцією отворів для виходу повітря ефективно розсіюють тепло, а рідинно-металева термопаста покращує охолодження.
Для неперевершеної якості звуку ноутбук із 6 динаміками та 3 мікрофонами оснащено стереосистемою звуку, сертифікованою Harman Kardon. Це забезпечує потужне звучання, додаючи захопливості музиці, фільмам і онлайн-зустрічам. SUS AI Noise Cancelation зменшує фоновий шум під час дзвінків, щоб ви отримали чистий звук.
ProArt P16 відповідає військовому стандарту MIL-STD 810H, що гарантує довговічність і надійність пристрою. Створений для екстремальних умов, він дає змогу працювати, подорожувати та відпочивати за різних експлуатаційних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 247 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | В комплекті USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter;Зарядка від USB;рюкзак в комплекте |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сенсорний екран |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Роздільна здатність екрана | 3840x2400 (WQUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Asus StudioBook |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 136 786 ₴








