Acer Aspire Go — надійний ноутбук, створений для зручного використання та оснащений усім необхідним для продуктивної роботи та стабільного зв'язку.
Яскравий 15,3-дюймовий дисплей з тонкими рамками та роздільною здатністю 1920х1080 забезпечує високу якість зображення, хороший рівень контрастності та кольоровідтворення. Екран має матове покриття, що дозволить працювати з девайсом при яскравому світлі без тьмяності кольорів та втрати контрастності.
За швидкодію моделі відповідає процесор Intel Core i5-1334U, який в команді з оперативною пам'яттю DDR5 і твердотільним накопичувачем місткістю 512 ГБ гарантує плавну роботу системи, можливість роботи в режимі багатозадачності та хорошу продуктивність. Програмне забезпечення AcerSense оптимізує простір для зберігання даних, відстежує роботу програм і багато іншого, надійно контролюючи стан вашого пристрою та час роботи акумулятора.
Клавіатура ноутбука зручна для набору тексту, адже має розділені клавіші. Також вона оснащена цифровою панеллю для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад, у дорозі чи поза офісом.
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів та розширте можливості моделі для виконання будь-якого завдання. Ноутбук підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому ви зможете без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
Acer Aspire Go 15 — досягайте успіху, чим би ви не займалися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 397 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 262 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим екра |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 23 629 ₴







