З яким завданням ви б не зіткнулися, впоратися з ним вам допоможе функціональний ноутбук Acer Aspire 15. Він оснащений потужними процесорами AMD Radeon, створеними спеціально для плавної роботи в режимі багатозадачності та реалізації вашого потенціалу.
Графічна плата AMD
Не важливо, чи дивитесь ви новий фільм або відкриваєте для себе нову гру, завдяки графічній платі AMD зображення буде неймовірно плавним, і ви зможете розглянути всі деталі. Пориньте у світ мультимедіа або ігри.
Чітке зображення та комфортний перегляд
Не пропустіть жодної деталі завдяки вузькій рамці привабливого IPS-дисплея з роздільною здатністю 1080p, оснащеного візуальними технологіями Acer для динамічної оптимізації відтінків та комфортного перегляду.
Упевнена спільна робота
Насолоджуйтесь якісним зображенням та звуком під час відеодзвінків завдяки вдосконаленій технології Acer PurifiedView на базі ІІ та двом цифровим мікрофонам з підтримкою Acer PurifiedVoice. Оцініть інтелектуальні рішення, розроблені для ефективної спільної роботи.
Можливості підключення
Підключайте та заряджайте свої пристрої завдяки широкому вибору портів. Це дозволить вам підвищити продуктивність та функціональність для виконання будь-яких завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8640HS (3.5 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363.9 мм |
| Вага | 1.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 237.5 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;україн |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 25 039 ₴








