
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz Micron (CT8G4SFRA32AT)
3 680 ₴
- В наявності
- Код: 00-00169404
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця планка виготовлена компанією Micron Crucial на основі чіпів із високим запасом надійності, адже оперативна пам'ять — один із найважливіших компонентів, який забезпечує швидкість обробки даних у комп'ютерній системі.
Обсяг цієї моделі становить 8 ГБ, що дає можливість використовувати як самостійну одиницю, так і доповнити вже наявний об'єм для збільшення швидкодії ПК. Виготовлена у формфакторі 260-pin SO-DIMM, що означає її призначення для встановлення у системи ноутбуків. Заявлена частота роботи — 3200 МГц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Особливості | Unbuffered |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Охолодження | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Таймінги | CL22 |
| Форм-фактор | 260-pin SO-DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴
