Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - 200 Om до 200 MOm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 473 г |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга змінного струму | 200 мV до 600V |
| Напруга постійного струму | 200 мV до 600V |
| Постійний струм | 200 мкА до 10A |
| Розміри | 131 х 95 х 58 мм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴

