Цей дисплей Philips оновлює зображення на екрані до 100 разів на секунду, що робить його набагато швидшим у порівнянні зі стандартним дисплеєм. Завдяки частоті кадрів 100 Гц геймери можуть бачити на екрані ті важливі деталі, які показують пересування ворогів у надзвичайно плавному русі, щоб у них було легко поцілити.
Час відповіді рухомого зображення – це більш інтуїтивний спосіб опису часу відгуку, що безпосередньо стосується тривалості від фіксації розмитого шуму до чіткого зображення. Ігровий монітор Philips із часом відгуку рухомого зображення 1 мс усуває розмитість рухів, забезпечуючи чіткіше й точне зображення для вдосконалення ігор. Найкращий вибір для захоплюючих і чутливих до найдрібніших рухів ігор.
Цей дисплей Philips має USB-роз’єм типу C із подачею енергії. Розумне й гнучке керування споживанням енергії забезпечує безпосереднє заряджання сумісного пристрою. Тонкий, двосторонній роз’єм USB-C забезпечує легке під’єднання за допомогою одного кабелю. Ви можете переглядати відео з високою роздільною здатністю та передавати дані на високій швидкості, одночасно живлячи й заряджаючи сумісний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага | 3.42 кг |
| Висота видимої зони | 296.46 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead;Flicker-Free;Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 372 ₴








