Справжні кольори під широкими кутами
Монітор LG з технологією IPS підкреслює продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Він забезпечує чітке відтворення кольорів і дозволяє користувачам переглядати екран під широким кутом у 178°.
Плавні візуальні ефекти. Безперебійний робочий процес
Частота 100 Гц забезпечує плавне завантаження кадрів у різних програмах. Крім того, ви зможете насолоджуватися реалістичним ігровим процесом з мінімальними затримками та розмиттям руху на екрані.
Режим читання
Режим читання регулює колірну температуру та яскравість, підтримуючи відповідний перегляд для читання на моніторі.
Захист від мерехтіння
Захист від мерехтіння зменшує невидиме мерехтіння на екрані, забезпечуючи комфортний перегляд.
Пориньте в ігри з чіткими зображеннями
Завдяки 5 мс, що знижують ефект залишкового сліду та забезпечують швидкий час відгуку, ви можете насолоджуватися більш захопливим ігровим процесом із покращеною продуктивністю.
Dynamic Action Sync
Зменшуючи затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, геймери можуть ловити критичні моменти в реальному часі та швидко реагувати.
Black Stabilizer
Стабілізатор чорного кольору допомагає гравцям виявляти снайперів, що ховаються в найтемніших куточках, і швидко реагувати на спалахи.
Компактне робоче місце
Наш монітор має вбудовані динаміки, що допомагають зекономити місце на робочому столі та забезпечують занурюючий звуковий досвід.
Просте та зручне рішення
Цей дисплей має тонку рамку з трьох сторін, що дозволяє створити відповідне робоче середовище завдяки зручному регулюванню нахилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Black Stabilizer;CrossHair;Dynamic Action Sync;Flicker Safe;Reader Mode;Super Resolution+ |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 114 ₴








