24", IPS, 1920 x 1080, 60 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 19 Вт, 1 х HDMI, RJ-45, 1 х USB Type-C, 3 x USB 3.2, 1 х 3.5мм Mini-Jack, VESA - 100x100 мм, 2 х 5 Вт, 6.15 кг, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | з Smart TV |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;Smart;TFT |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Час реакції матриці | 14мс |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 176 ₴










