Монітор HP V27ie G5
Робіть більше під час роботи або навчання з дисплеєм FHD з діагоналлю 69 см (27 дюймів) завдяки чіткому, плавному екрану і простому дизайну.
Як на долоні
Насолоджуйтеся тим, який вигляд мають ваші проєкти або завдання на екрані IPS із чудовим оглядом з усіх боків. HP V27ie G5 має роздільну здатність FHD і оснащений технологією AMD FreeSync з частотою оновлення 75 Гц для чітких зображень і плавного руху відео.
Функціональний дизайн
Звільніть свій стіл за допомогою монітора, призначеного для роботи в будь-якому просторі. Зосередьтеся на екрані завдяки тонкій тристоронній рамці зі строгими краями, акуратному прокладанню кабелів і тонкій підставці з регульованим нахилом для ідеального перегляду.
Просте управління
Зробіть свій робочий простір максимально простим, щоб ви могли зосередитися на тому, що у вас виходить найкраще. Легко налаштуйте свій монітор, вибравши параметри за допомогою інтуїтивно зрозумілої кнопки екранного меню на джойстику, або керуйте ними прямо з екрана за допомогою HP Display Center.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 5.11 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 315 ₴





