Монітор DELL UltraSharp U2724DE з діагоналлю 27” дюймів стане незамінним помічником під час роботи чи навчання. Виріб отримав IPS-матрицю, LED-підсвітку та роздільну здатність WQHD (2560x1440), яка надасть картинці надзвичайну реалістичність. Завдяки широким кутам огляду, які мають 178 градусів, високій графічній контрастності та передачею кольору, за таким монітором з легкістю можуть працювати графічні дизайнери та любителі хорошої передачі кольорів.
Чудова якість зображення
Цей монітор з панеллю IPS Black має більш глибокий чорний колір і високу точність передачі відтінків сірого, забезпечуючи виняткову контрастність (2000:1) при широкому куті огляду.
Яскраві, реалістичні кольори
Насолоджуйтесь 1,07 мільярда кольорів та широким кольоровим охопленням за галузевими стандартами, включаючи 98% DCI-P3, 98% Display P3, 100% sRGB та 100% BT.709. Точність калібрування Delta E < 2 (в середньому).
Зниження навантаження на очі
Вбудований датчик розсіяного світла інтелектуально оптимізує яскравість та колірну температуру залежно від навколишнього оточення.
Покращена система ComfortView Plus
Знижує шкідливе випромінювання синього світла до < 35%, забезпечуючи комфорт протягом дня без втрати точності кольору.
Більш плавне сприйняття зображення
Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух, ніж у моніторів з частотою 60 Гц.
Широкі можливості підключення
Із інтерфейсів наявні наступні порти - DisplayPort 1.4, HDMI (HDCP 1.4), USB-A та USB-C, які забезпечують швидкість до 10 Гбіт/с. Підключайте аксесуари та пристрої через порт швидкого доступу USB-A та порт USB-C потужністю до 15 Вт. Thunderbolt 4 передає дані та відеосигнали на швидкості до 40 Гбіт/с і забезпечує до 90 Вт потужності для вашого ПК.
Створений для комфорту
Нахиляйте, повертайте, повертайте та регулюйте висоту монітора, щоб працювати так, як вам зручно. Єкран InfinityEdge забезпечує практично повну відсутність кордонів. Має невелику основу та покращену конструкцію кабельного управління, яка ховає кабелі у стояку монітора, звільняючи робочий простір. Переміщайтеся та налаштуйте параметри екрана монітора за допомогою простого у використанні джойстика керування.
Екологічні стандарти
Цей монітор на 85% складається з пластику, придатного для вторинної переробки, і на 90% - з алюмінію, переробленого з вторинної сировини. Він відповідає найсучаснішим екологічним стандартам, таким як EnergyStar і TCO Certified Edge, а також має золотий сертифікат EPEAT.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага | 7.37 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 2000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 24 868 ₴










