Сучасний монітор для дизайнерів від компанії BenQ. Він отримав діагональ 25" дюймів, IPS-матрицю та високою роздільну здатність, яка надасть картинці чіткість та реалістичність навіть найдрібніших деталей. Завдяки широким кутам огляду, які мають 178 градусів, та високій графічній контрастності, за таким монітором можна переглядати фільми з будь-якого кута приміщення, при цьому картинка не буде спотворюватись. 100 % точність передачі усієї гами кольорів sRGB відповідає стандартам індустрії виробництва цифрових матеріалів.
Виробник оснастив монітор декількома необхідними в сучасному світі технологіями. Flicker-Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана. Low Blue Light фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі.
З інтерфейсів наявні DisplayPort, HDMi та USB, які дозволять підключати пристрій до джерела відеосигналу або з'єднувати між собою ідентичні монітори для створення мультимоніторної конструкції. Вона буде корисною для графічних дизайнерів або затятих геймерів.
BenQ PD2506Q отримав вбудовані колонки. Вони дозволять відтворювати аудіофайли без використання окремої акустичної системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага | 9.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 25" |
| Кількість динаміків | 2 х 2.5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 1200:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;вбудований перемикач KVM |
| Поворот монітора (Swivel) | -15° ~ +15° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 110 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 152 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;вертикальні |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free;HDR 10;Low Blue Light;sRGB 99% |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 18 353 ₴










