Можливості підключення
Поруч із входом DisplayPort доступні два порти HDMI.
Інтегроване аудіо
Вбудована стереосистема динаміків потужністю 2 Вт дозволяє насолоджуватися музикою та відео, не захаращуючи стіл настільними колонками. Підключіть навушники до роз'єму 3.5 мм для забезпечення конфіденційності прослуховування.
Режими перегляду
Режим кодування призначений для виділення кожного кольору для зручності читання з оптимізованою контрастністю та насиченістю темного режиму. Режим ePaper імітує відображення електронної книги, балансуючи текст та фон, щоб полегшити тривалі сеанси читання.
Ергономіка
Налаштуйте нахил екрана, щоб оптимізувати огляд. Ви також можете використовувати монтажну схему VESA 100 x 100 мм, щоб прикріпити дисплей до стіни, поворотного кронштейна або підставки для кількох моніторів. Кути огляду по горизонталі та вертикалі 178 ° забезпечують чітке зображення практично з будь-якого положення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 3.93 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free;Low Blue Light;sRGB 99% |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 044 ₴








