Ігровий монітор ASUS VP229HF з технологією Eye Care – 22 дюйми (видима область 21.45 дюйма), IPS, Full HD, 99% sRGB, безрамкова конструкція, 100 Гц, Adaptive-Sync, 1 мс (MPRT), HDMI, фільтрація синього світла, Flicker Free, настінний монтаж
- 21.45-дюймовий безрамковий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) з панеллю IPS і широким кутом огляду 178°.
- Технологія SmoothMotion: частота оновлення 100 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT), підтримка VRR).
- ASUS DisplayWidget Center – застосунок, який дозволяє налаштовувати параметри монітора за допомогою миші, а не кнопок на моніторі.
- Монтаж на стіну за допомогою VESA-сумісного кріплення.
- Технологія ASUS Eye Care – фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TÜV Rheinland.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 21.45" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.249 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 12 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;дешеві;до 10000 грн;до 4000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴





