Для роботи, ігор та всього іншого
Робочі відеоконференції, заняття творчістю та розваги — з будь-якого з цих завдань ноутбук ThinkPad T14 справляється з легкістю. 14-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 має дивовижну площу робочого простору.
Все необхідне для ефективної роботи далеко від офісу
Ноутбук ThinkPad T14 створений для сучасної ділової людини, яка звикла постійно перебувати в роз'їздах, і забезпечує автономну роботу протягом цілого дня. У пристрої є велика кількість портів і роз'ємів, у тому числі Thunderbolt 4 і HDMI, а також високошвидкісні засоби комунікації, включаючи модуль Intel Wi-Fi 6E. Крім того, ноутбук обладнаний клавіатурою з підсвічуванням, маніпулятором TrackPoint та сенсорною панеллю для зручного введення тексту.
Інтелектуальний захист всередині та зовні
Щоб захищати ваші дані та ваш бізнес від нових кіберзагроз, цей ноутбук серії ThinkPad оснащений системою безпеки ThinkShield. До її складу входить цілий спектр функцій комплексного захисту з широкими можливостями налаштування, включаючи сучасні технології шифрування даних та засоби біометричної автентифікації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 316 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 52.5 Втг |
| Ємність батареї | 52.5 Втч |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 4.0 Type-C;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 224 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пал |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабу |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 67 999 ₴










