Омріяні геймерами характеристики
Діагональ 27 дюймів, VA-матриця, широкий колірний діапазон 16.7 млн – запорука неймовірно реалістичної картинки. Роздільна здатність становить 2 560 х 1 440, але що ще крутіше – частота оновлення 165 Гц і швидкість відгуку 1 мс. Це означає, що жодна деталь улюбленої гри не залишиться непоміченою, а рухи будуть миттєво відображатися на екрані. Контрастність 4000:1 додає глибини кольорам, а яскравість 300 кд/м² забезпечує яскравість зображення.
Усі можливості для комфорту
Цей монітор має кути нахилу екрана 15°/5°, а також можливість настінного встановлення за допомогою кріплення VESA 100 × 100. Це свобода вибору для кожного!
Шлях до майстерної гри
Майстерність геймінгу починається з плавної гри. Модель G2724BV підтримує технологію FreeSync, яка забезпечує синхронізацію кадрів і позбавляє від розривів геймплею.
Широкі кути огляду
Зі 178-градусними кутами огляду геймер, немов оточений грою, тож завжди матимете чудовий огляд навіть під час найінтенсивніших боїв.
Багатство інтерфейсів задля зручності
Монітор оснащений рознімом DP і двома HDMI. Також передбачено можливість підключити навушники безпосередньо до монітора, у такий спосіб компенсуючи брак мультимедійних динаміків.
Енергоефективний геймінг
Завдяки інтелектуальному режиму очікування споживання енергії становить менше 0.5 Вт, що сприяє економії електроенергії. Енергоспоживання – 54 Вт.
Із турботою про українських геймерів
Монітор 2E цілком адаптований для продажу в Україні, адже має українське екранне меню, що робить процес налаштування простим і зручним. Крім того, модель відповідає всім вимогам технічного регламенту та має енергетичне маркування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 54 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 7 354 ₴










