Технологія IPS LED з широким кутом огляду для точної передачі кольорів і зображень
В IPS-дисплеях використовується прогресивна технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду дисплея практично під будь-яким кутом. У порівнянні зі стандартними TN-панелями IPS-дисплеї забезпечують значно більш високу чіткість зображення і яскраві кольори, що робить їх ідеальним рішенням не тільки для перегляду фотографій, фільмів і веб-сайтів, але також і для роботи в професійних додатках, де потрібно точна передача кольору і яскравості.
Розширена колірна палітра для яскравості зображення
Технологія розширеної кольорової палітри забезпечує більш широкий діапазон кольорів для чудової якості зображення. Технологія розширює колірну гаму і створює більш природний зелений, яскравий червоний і насичений синій колір. Нехай ваші медіа-дані, зображення і навіть робочі файли наситяться яскравими фарбами.
SmartContrast: для насичених відтінків чорного
SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкращу якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 4.68 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 818 ₴





