Xilence Technology Co., німецько-китайська компанія, заснована в 2003 році і є визнаним експертом в області систем охолодження та зниження шуму персональних ПК і ноутбуків. Основна продукція - блоки живлення і системи охолодження настільних ПК, процесора, жорстких дисків, графічних карт і модулів пам'яті. Розробники та інженери Xilence прагнуть зробити комп'ютери можливо більш тихими і енергоефективними, незважаючи на збільшення обчислювальної потужності і графічної продуктивності.
Кулер для корпуса Xilence XF039
Вентилятори Xilence Performance С відомі своєю безшумною роботою і відмінним співвідношенням ціна/продуктивність. Вентилятори оснащені високоякісним гідродинамічним підшипником і доступні в 3-х різних розмірах.
Особливості продукту
- Оптимальна потужність в будь-якій ситуації
- Гідродинамічний підшипник
- Для кращого потоку повітря оптимізовані лопаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Гарантійний термін | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1300RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 120 x 120 x 25 |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
- Ціна: 192 ₴



