Кулер для корпусу GEMBIRD FANCASE-2
Размерв: 90 х 90 х 25 мм
Швидкість обертання: 2800 об/хв
Харчування: 12 В постійного струму
Роз'єм: 3-контактний
Размерв: 90 х 90 х 25 мм
Швидкість обертання: 2800 об/хв
Харчування: 12 В постійного струму
Роз'єм: 3-контактний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немає |
| Розмір | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 22.6 дБ |
| Споживаний струм | 0.22 А |
| Тип підшипника | 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴

