Геймерське крісло GT Racer X-2325 – це приклад сучасного дизайну та комфортної посадки за рахунок спинки, що відкидається, додаткових подушок і підніжки. Розроблене для геймерів, крісло забезпечує максимальну зручність та підтримку впродовж тривалого перебування за комп'ютером. Особливістю моделі є також RGB-підсвітка, яка розташована з обох боків крісла і управляється за допомогою пульта, додаючи стильний акцент в ігрову зону.
ЕргономічністьУ кріслі передбачені знімні поперекова подушка та підголівник, які сприяють підтримці правильної постави та мінімізують навантаження на м'язи спини та шиї. Якщо в подушках немає необхідності, їх можна легко зняти, щоб адаптувати крісло під вподобання сидячого. Додатковий комфорт створюється завдяки висувній підніжці, що дозволяє розслабитись та відпочити під час перерв. А м'які підлокітники дозволять уникнути напруги в м'язах плечового пояса.
Для виробництва крісла GT Racer X-2325 використовувалася тканинна оббивка розрахована на щоденну експлуатацію, тому крісло тривалий час зберігатиме свій початковий зовнішній вигляд. Міцна конструкція крісла гарантує стабільність та тривалий термін служби при правильному використанні. Матеріали стійкі до стирання та механічних пошкоджень, що робить крісло відмінним рішенням для активного
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT Racer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 127 см |
| Гарантія | 12 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота сидіння | 52 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальний зріст користувача | 175 см |
| Маса крісла | 13 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 135° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Да |
| Налаштування підголівника | Да |
| Нижній поріг висоти сидіння | 42 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 53 х 51 см |
| Тип механізму | Anyfix (без качання) |
| Ширина області плечей | 49 см |
- Ціна: 7 381 ₴










