Стильний сімейний комп'ютер
Моноблок Lenovo IdeaCentre 24IRH9 оснащений усім необхідним, щоб створити простір для сімейного відпочинку та перевірки стану робочих справ. Багатозадачність забезпечують продуктивні компоненти, яскравий дисплей демонструє чітку картинку, а вишуканий дизайн IdeaCentre 24IRH9 пасуватиме до будь-якого інтер'єру.
Менше рамок
Біля яскравого IPS-екрана діагоналлю 23.8 дюйма зручно збиратися на перегляд фільмів і телешоу всією родиною. Насолоджуйся чітким і контрастним зображенням з роздільною здатністю Full HD на дисплеї Lenovo IdeaCentre 24IRH9 з майже непомітними бічними сторонами рамки.
Підключити все необхідне
USB-порти, роз'єми RJ-45 і HDMI розташовані на задній панелі Lenovo IdeaCentre. Кабельний колектор, вбудований у підставку, дасть змогу акуратно зібрати шнури від клавіатури та миші, що входять до комплекту, і від інших пристроїв.
Підключити моноблок до інтернету легко бездротовим способом - ПК оснащений модулем Wi-Fi стандарту 802.11ax. 5.0 Мп камера дозволить використовувати додаток для відеодзвінків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth;Wi-Fi |
| Вага (кг) | 6 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані динаміки | є |
| Висота, мм | 431 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина, мм | 192 |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Потужність блока живлення | 60 Вт |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 4.4 |
| Ширина, мм | 540 |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 20 407 ₴

