Універсальна цінність — все в одному ПК
HP ProOne 240 All-in-One забезпечує потужність і широкі можливості для продуктивної роботи й ефективності бізнес-класу. Вигідна пропозиція з новітнім процесором Intel, дисплеєм Full HD з діагоналлю 23,8 дюйма і функціями покращення відеозображення у витонченому, стильному дизайні й камерою з можливістю нахилу.
Оптимізовано для сучасної роботи
Створіть умови для успіху завдяки високій продуктивності та розширеним можливостям для роботи з відео — і все це в одному корпусі.
Витончений, професійний дизайн
Оснащений тристороннім дисплеєм із мікрогранями, цей тонкий і стильний All-in-One звільнить місце на вашому столі.
Чудові технологічні можливості
Отримайте новітні технології завдяки потужному процесору Intel.
Допоможіть захистити наше спільне майбутнє
Зовнішня упаковка коробки цього HP ProOne 240 AiO PC використовується 100 % матеріалів, які можна та придатні для вторинної переробки матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1335U |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3274 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 |
| Вага (кг) | 5.37 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 419 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 183.7 |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;1 х Audio combo port;1 х HDMI;2 x USB 2.0;2 x USB 3.2 Gen1 Type A;1 x RJ45 |
| Кардридер | немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель корпусу | HP All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Також | Моноблок |
| Також шукають | з Windows |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.6 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 540.6 |
- Ціна: 43 906 ₴





