Завдяки новітньому процесору Intel 13-го покоління, GEEKOM Mini IT13 має революційну продуктивність, що дозволяє залишатися продуктивним під час ігор, створення, редагування відео або багатозадачності в дорозі. Відеокарта Intel UHD забезпечує покращену продуктивність для ігор, створення контенту, потокової передачі та відтворення медіафайлів із підтримкою кількох дисплеїв і VR початкового рівня.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6E |
| Вага (кг) | 0.65 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Тип | Неттопи |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 49 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 112 |
| Додатково | Kensington lock slot;M2 слот;кріплення VESA на монітор;слот 2.5" hdd\ssd |
| З підсвічуванням | Немає |
| Кардридер | є |
| Колір | Лазурний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | GEEKOM Micro Form Factor |
| Можливість кріплення VESA | є |
| Об'єм SSD | 1 TB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | активне охолодження |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 120 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розрядність ОС | 64-bit |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Також | Неттоп |
| Також шукають | з Windows;портативні |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.9 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 117 |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 13620H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 894 ₴






