
Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro M443nda (8AF72A)
56 745 ₴
- В наявності
- Код: 00-00136878
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвищення стандарту офісного друку
Швидкість, якість і ефективність роботи офісних принтерів HP LaserJet перевершать ваші очікування.
Принтер для ваших обсягів друку
- Спростіть робочі процеси за допомогою автоматичного подавання паперу, ефективного сканування та копіювання.
- Заощаджуйте ресурси за допомогою автоматичного двостороннього друку та копіювання — зменште витрати паперу на 50%.
- Скануйте обидві сторони аркуша завдяки реверсивному пристрою автоматичного подавання документів на 100 аркушів.
- Запуск завдань із пристрою для оптимізації копіювання; сканування двосторонніх посвідчень особи; а також затемнення, збільшення або зменшення зображень.
Надійний і продуктивний
- Об'єднайте віддалений моніторинг і керування загальних ресурсів, щоб оптимізувати середовище друку.
- Додавайте нові пристрої й керуйте середовищем друку за допомогою функції віддаленого виявлення і моніторингу в HP Web Jetadmin.
- Вбудований мережевий інтерфейс Ethernet забезпечує зручність налаштування, друкування та загального доступу до ресурсів для друку.
Нехай ваш офісний принтер буде корисним
- Витягніть із нього максимальну користь і залишайтеся в межах бюджету завдяки привабливій ціні та низьким експлуатаційними витратами.
- Заощаджуйте бюджет і користуйтеся потужним БФП за доступною ціною.
- Захистіть свої інвестиції і зменште експлуатаційні витрати завдяки
- використанню оригінальних лазерних картриджів HP.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 583 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 25 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для дому |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Com 10;Custom;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Також шукають | 3 в 1;зі сканером;широкоформатні |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип друку | монохромний |
| Швидкість монохромного друку | 25 ст/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 745 ₴




