Thin 15 B12U
Потужні блискавки б'ють з неба, дракони ширяють над високими горами - неосяжні, сповнені чудес ігрові світи чекають своїх першовідкривачів, і саме для них призначений ноутбук Thin 15. Його найтонший корпус тепер виконаний у новому космічно-сірому кольорі, а всередині нього - ще більш потужні компоненти. Досліджуйте віртуальні всесвіти легко і вільно - разом з ноутбуком Thin 15!
Процесор Intel Core 13-го покоління
Ноутбук Thin 15 B12U пропонує чудову продуктивність під час запуску ресурсномістких ігор і роботи в багатозадачному режимі
Ноутбуки з Geforce RTX 30-серії
Використовуючи графічний процесор із мікроархітектурою Ampere, що представляє друге покоління чипів NVIDIA RTX, відеокарти GeForce RTX 30 серії готові забезпечити фантастичну ігрову продуктивність завдяки вдосконаленим обчислювальним блокам: RT-ядрам, тензорним ядрам і потоковим мультипроцесорам. Вони підтримують трасування променів у режимі реального часу і передові технології штучного інтелекту.
Холодно і тихо
Точне налаштування забезпечує тишу та прохолоду під навантаженням у будь-якій обстановці.
Швидкісний дисплей
Висока частота оновлення дисплея гарантує чіткість зображення в динамічних сценах. Це дасть змогу отримати максимальне задоволення від гри.
Велика кількість інтерфейсів
Thin 15 забезпечує широкі можливості під'єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-12650H (3.5 - 4.7 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 1.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 52 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;Вихід для навушників;Вхід для мікрофону;HDMI |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 21.7 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 254 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | MSI Thin |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 36 999 ₴










