Більше, ніж просто хороша продуктивність — чи можете ви встигати? Оснащений високоякісним контролером, S56 забезпечує виняткову продуктивність системи. Це дасть вашому комп’ютеру потужний імпульс зі значно скороченим часом завантаження та прискореними процесами відповіді. Чи можете ви встигати? Час — гроші! Не витрачайте його на повільну систему Надшвидкий інтерфейс передавання даних SATA III 6 Гбіт/с забезпечує неймовірну послідовну швидкість передавання даних до 500 МБ/с під час читання та 450 МБ/с під час запису. Це забезпечує миттєве завантаження, швидше завантаження додатків і швидке виконання файлів. Довговічність і продуктивність Оснащений оригінальним контролером і флешпам’яттю 3D NAND, Slim S56 може не тільки гарантувати стабільність і довговічність. Він також забезпечує надзвичайну продуктивність, яка забезпечує швидке завантаження за 10 секунд, коротший час завантаження застосунків і вищу швидкість передавання даних. Незалежно від того, чи займаєтеся ви вебсерфінгом, насолоджуєтеся гарним фільмом або маєте справу з документами, Slim S56 забезпечить вам плавну роботу без затримок. Технологія внутрішнього автокопіювання Технологія автоматичного копіювання Slim S56 дає змогу виконувати операції автоматичного копіювання з кешу SLC на флешпам’ять 3D NAND усередині NAND без використання контролера або DDR. Це забезпечує вищу ефективність завдяки зменшенню навантаження на контролер і DRAM. Управління поганими блоками (BBM) Механізм управління пошкодженими блоками (BBM) виявляє і позначає пошкоджені блоки, щоб уникнути зберігання в цих блоках і усунути помилки доступу. І навіть якщо під час стирання в нових блоках виникають помилки, цей механізм може перемістити дані в інші ефективні блоки, щоб запобігти втраті даних унаслідок невдалого стирання. Легкий і РОЗУМНИЙ S56 є одним із найлегших і найтонших твердотільних накопичувачів у своєму роді, але він захищений від ударів і вібрацій, оскільки не містить рухомих частин. Оснащений системою моніторингу SMART і технологією ECC (код виправлення помилок), він також обіцяє вищу безпеку передачі даних. Безкоштовне завантаження інструменту моніторингу стану SSD — програмне забезпечення SP Toolbox Легко контролюйте справність свого нового SSD за допомогою нашого програмного забезпечення, яке можна безкоштовно завантажити — SP Toolbox. Виконайте тести продуктивності на S56, отримайте загальну оцінку функцій або перевірте детальну інформацію про свій пристрій, включно з використаним простором, температурою пристрою, загальною кількістю записаних байтів і багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Швидкість записування | 450 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 500 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
- Ціна: 1 314 ₴

