Геймерські, Miditower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 6, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Top 2x12 см, Front 1x12/14 см, GPU - до 330 мм, CPU - 160 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 6 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 401 ₴










