Підкори поле битви
Серія MAG стоїть поруч із геймерами в гонитві за перемогами. Завдяки додаванню елементів військового дизайну в ці ігрові продукти вони стали символом міцності та довговічності Щоб задовольнити бажання геймерів продемонструвати свою збірку ARGB, корпуси MAG PANO M100R оснащені панорамним склом, а також радикально спрощують укладання кабелів і підсилюють візуальний ефект завдяки підтримці материнських плат з тильним підключенням і платі управління ARGB-PWM. Вони також оснащені вентиляторами з реверсивними лопатями на бічній панелі для забору повітря.
Кнопка Insta-Light
Керуйте підсвічуванням вентиляторів за допомогою кнопки LED через встановлену плату керування, щоб створити свою власну атмосферу підсвічування ARGB. Продемонструйте свій вражаючий апаратний арсенал за допомогою елегантної та сучасної бічної панелі із загартованого скла.
Абсолютна простота
Підтримка материнських плат Micro-АТХ з розʼємами на тильній стороні спрощує не тільки процес встановлення, але й прокладання кабелів.
ARGB-Fan контролер
Завдяки вбудованій платі управління користувачі можуть легко та інтуїтивно керувати світловими ефектами та зручно регулювати швидкість обертання вентиляторів.
Пилові фільтри
Знімні пилові фільтри на верхній і нижній панелях запобігають потраплянню пилу всередину і легко знімаються для чищення.
Укладання кабелів
Простір глибиною 33 мм і попередньо встановлені липучки для зручного укладання кабелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 8.66 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 390 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2;1 x USB 3.2 type C;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 (у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 3x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на бічній панелі;на задній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;кнопка управління підсвічуванням;прозора передня панель |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 5 009 ₴









