Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 5, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Side 2x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 400 мм, CPU - 170 мм, PSU - 165 мм, 235 х 368 х 480 мм, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 165 мм |
| Матеріал корпусу | скло;штучна шкіра;метал |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;ручки для перенесення;тримач для навушників |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 525 ₴








