Корпус Jonsbo TK-2 - це сучасний корпус середнього розміру, що вирізняється елегантним дизайном. Оснащений вигнутими панелями із загартованого скла, що надає корпусу унікального зовнішнього вигляду. Модель підтримує материнські плати форматів ATX, MicroATX і Mini-ITX. Корпус обладнаний системою охолодження з можливістю встановлення до трьох 120 мм вентиляторів зверху або двох 140 мм, трьох 120 мм вентиляторів знизу і трьох 120 мм на бічній панелі. Також підтримує встановлення водяного охолодження.
Конструкція передбачає два відсіки для жорстких дисків формату 3.5«, один відсік для 2.5» або 3.5» диска, сім слотів розширення, місце для відеокарт завдовжки до 405 мм і кулера процесора заввишки до 165 мм. Габарити корпусу становлять 300 мм завширшки, 435 мм завглибшки і 408 мм заввишки. Вага корпусу - 8.5 кг. На передній панелі є порти USB 3.2 Gen 2 Type-C, USB 3.0 і комбінований аудіовхід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 420 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 220 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,7 мм;кло |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;перфорована бічна панель;прозора передня панель |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Jonsbo TK-3 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 4 412 ₴










