Meshify 2 — це високопродуктивний корпус зі сміливою естетикою в стилі стелс.
- Новий дизайн передньої панелі зі знімним сітчастим фільтром на шарнірах і лицьовою панеллю без фіксації і для полегшення доступу до передніх кріплень вентилятора
- Просторий і легко адаптований інтер'єр корпусу з подвійним компонуванням дає змогу легко розмістити великі материнські плати до 285 мм E-ATX
- Підтримка радіаторів розміром до 360 мм спереду, 420 мм вгорі або 280 мм в основі в стандартному відкритому компонуванні
Detachable front filter
- Новий передній нейлоновий фільтр, який можна зняти для збільшення повітряного потоку
- Новий дизайн передньої панелі зі знімним сітчастим фільтром на шарнірах і лицьовою панеллю без фіксації і для полегшення доступу до передніх кріплень вентилятора
- Чудове охолодження завдяки дев'яти гніздам для вентиляторів 120/140 мм і трьом попередньо встановленим вентиляторам серії Dynamic X2 GP-14
Superlative storage
- Містить 6 лотків для HDD/SSD, 2 кронштейни для SSD й 1 універсальний кронштейн для встановлення до 9 накопичувачів
- Універсальні сучасні мультикронштейни перетворюють будь-яке невикористовуване місце для вентилятора на кріплення для жорсткого диска, твердотілого накопичувача або насоса СВО
- Нова конструкція корпусу відкриває доступ до внутрішнього простору з трьох боків для безперешкодного встановлення компонентів і прокладання кабелів
Extremely flexible
- Підтримка радіаторів розміром до 360 мм спереду, 420 мм вгорі або 280 мм в основі в стандартному відкритому компонуванні
- Просторий і легко адаптований інтер'єр корпусу з подвійним компонуванням дає змогу легко розмістити великі материнські плати до 285 мм E-ATX
Open and interchangeableПанелі з верхнім фіксатором, які не потребують інструментів, забезпечують швидкий доступ і запобігають випадковому від'єднанню.
Type-C InterfaceТри порти USB на передній панелі, включно з одним USB 3.1 Gen 2 Type-C з підтримкою швидкого заряджання та швидкістю передавання даних до 10 Гбіт/с.
Nexus+ 2 fan hubУльтратонкий вентиляторний концентратор Nexus+2 об'єднує до трьох вентиляторів із ШІМ-керуванням і шести 3-контактних вентиляторів безпосередньо в лінію з кабельними каналами вздовж краю корпусу.
Versatile MultibracketУніверсальні сучасні мультикронштейни перетворюють будь-яке невикористовуване місце для вентилятора на кріплення для жорсткого диска, твердотілого накопичувача або насоса СВО.
Cable managementЗнімний кожух блока живлення і вбудовані напрямні з липучками ще більше спрощують прокладання кабелів за платою і всередині корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.1 type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7+2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 6 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 185 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 250 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром;знімний кошик для HDD |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Bottom 240/280 mm;Front 360/280 mm;Top 360/420 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Fractal Design Meshify 2 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | круті;прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 10 802 ₴










