Мультимедійні, Microtower, Mini - ITX, PSU - 850 Вт, Слотів розширення - 3, Вентилятори - 1 х 120 мм, GPU - до 337 мм, CPU - 48 мм, PSU - 100 мм, 172 x 212 x 457 мм, 6.3 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.2;1 x Audio |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Колір | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | не має |
| Максимальна довжина БЖ | 100 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній;сталь;пластик |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Особливості | з пиловим фільтром;СВО для процесора у комплекті |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Потужність блока живлення | 850 Вт |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Розмір, мм | 172 x 212 x 457 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | CoolerMaster NR100 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Microtower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 179 ₴










