Постмодерністська елегантність
TD300 Mesh об’єднує сучасну презентацію та продуктивність завдяки своїй тривимірній передній панелі художньої сітки. Полігональний фасад з ромбовою огранкою підкреслює підсвічування двох включених вентиляторів SickleFlow PWM ARGB, відливає різноманітні сяючі ефекти, зміщуються залежно від кута огляду. Технологія FineMesh від Cooler Master одночасно забезпечує високий потік повітря, фільтрацію пилу та зміцнену структуру для максимальної продуктивності та легкого охолодження. Завдяки ексклюзивній знімній верхній панелі, адаптивному відсіку для накопичувачів і достатньому підтримці охолодження, TD300mesh надає полотно з необмеженими можливостями.
Полігональна сітка
Створена за технологією FineMesh від Cooler Master, полігональна сітка має тривимірний контур, здатний одночасно забезпечити високий потік повітря та чудову фільтрацію пилу.
Вентилятори Sickleflow PWM ARGB в комплекті
Попередньо встановлений двома відомими 120-мм вентиляторами ARGB Sickleflow, якими керує вхідний концентратор, щоб легко налаштувати комплексну систему освітлення ARGB та звести до мінімуму використання порту ARGB на материнській платі.
ARGB/PWM HUB
У комплекті концентратор має 5 портів ARGB і 4 PWM і полегшує керування кабелями в системі, дозволяючи зручно керувати вентиляторами за допомогою одного роз’єму для живлення та ШІМ-сигналу та іншого для сигналу ARGB.
Знімна верхня панель
Верхня панель повністю знімається для кращого доступу до компонентів під час складання. Простота використання також полегшує монтаж систем охолодження, таких як вентилятори та радіатори.
Бічна панель із загартованого скла
Апаратне забезпечення, індивідуальне контурне охолодження та чиста гордість розробника показані в панорамному виді через бічну панель із загартованого скла від краю до краю.
Універсальні варіанти охолодження
Підтримка до шести вентиляторів і підтримка передніх, верхніх і задніх радіаторів гарантують, що продуктивність не буде порушена.
Приміщення для оновлення
Підтримка графічної карти розміром до 344 мм, кулера для процесора 166 мм і блоку живлення довжиною до 325 мм забезпечує можливість оновлення, щоб випереджати гру.
Адаптивний відсік для приводу
Корпус приводу можна зсунути вперед, щоб залишити місце для блоку живлення, назад, щоб забезпечити додатковий простір для радіатора, або навіть повністю видалити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 344 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.2;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 166 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;знімна верхня панель;знімний кошик для HDD;Концентратор ARGB/PWM |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | CoolerMaster MasterBox TD300 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 3 591 ₴





