Ruijie Reyee RG-ES105D - це економічні некерований комутатор доступу в металевому корпусі, призначений для малих та середніх підприємств. Серія RG-ES100 підтримує технологію plug-and-play, не вимагаючи будь-яких налаштувань, які можуть відповідати вимогам різних сценаріїв, таких як дротові, бездротові мережі та мережі відеоспостереження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 0.25 кг |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 24 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 75 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 1 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | 5 x 10/100 Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 5 Вт |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 0.74 Mpps |
| Ширина | 119 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴





