Бренд NZXT зарекомендував себе, як один із найнадійніших брендів під яким випускається високоякісна, практична та перевірена часом продукція.
Бренд NZXT знайшов вже своїх постійних клієнтів, які рекомендують цей бренд як надійного партнера, що випускає високоякісну продукцію, якість за доступними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 410 x 350 x 0.5 мм |
| Тип поверхні | speed |
| Товщина | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴



