Серія Main High-Speed для того, щоб ви були швидше за своїх суперників, і це не єдина перевага. Надшвидка поверхня стала можливою завдяки спеціальним низькоопірним волокнам - таке відчуття, що миша літає. Товста 3-міліметрова піна з подвійним рядком по краю забезпечує відмінний комфорт та довговічність. Протиковзна гумова основа не зрушить з місця, поки ви цього не захочете. Не турбуйтеся про сумісність: кожен датчик чудово працює з цим килимком. Використовуйте ігровий килимок для миші Main 319 на свій смак і йдіть збирати фраги!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorgar |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Колір | пурпурний;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | мультиспандерс + гума |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 x 360 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴










