гума, тканина, Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 х 210 х 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



