Накопичувач SSD 2.5 "INTEL
Об'єднуючи продуктивність і низьке енергоспоживання в активному стані, твердотільний накопичувач Intel серії S4510 для центрів даних підвищує ефективність обробки даних, пропонує преміум-якість і знижує витрати на електроенергію. Застосування S4510 забезпечує найвищий рівень обслуговування при проведенні відеоконференцій, аналітиці великих обсягів даних або підтримки віртуальних клієнтських додатків.
Серед основних характеристик і переваг твердотільного накопичувача - контролер Intel, передова багаторівнева пам'ять 3D NAND TLC, наскрізна захист даних, захист цілісності даних при збої живлення, різні варіанти дискового простору.
Компанія Intel є сьогодні найбільшим виробником напівпровідників у світі. Вона змінила наш світ не менше, ніж це зробили Apple і Microsoft свого часу (а якщо говорити точніше, то вони нічого б не зробили без Intel). Адже Intel винайшла мікропроцесор - серце сучасних комп'ютерів. На початку XXI століття процесори Intel були встановлені більш ніж на 80% комп'ютерів по всьому світу.
Сьогодні Intel випускає досить широкий спектр продукції, яка не закінчується на одних лише процесорах. Так, компанія виробляє материнські плати, флеш-пам'ять, концентратори і маршрутизатори, концептуальні ноутбуки та багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 70 г |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Серія | S4510 |
| Швидкість записування | 490 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 5 795 ₴





